W oczekiwaniu na rozwój technologii LED

oświetlenie led

Technologia LED wprowadziła dużą rewolucję w oświetleniu. Bardzo niewielkie zużycie energii wciąż rozgrzewa umysły ludzi, którzy dążą do zmniejszenie kosztów życia. Nie da się jednak ukryć, że LED, to wciąż technologia niedoskonała.

Za mała oszczędność w stosunku do świetlówek

Świetlówki energooszczędne wciąż są mocną konkurencją dla LEDów. Co prawda pobierają one więcej energii, jednak jakość światła markowych świetlówek jest lepsza. Konsumenci wciąż ostrożnie wydają pieniądze na LEDy, a często decydują się na świetlówki. Są tańsze, mocniejsze i przecież również energooszczędnie

Jakość światła z LEDów

Szczególnie tanie LEDy pozostawiają wiele do życzenia w temacie jakości światła. Często oddawanie barw jest tak słabe, że człowiek czuje się we własnym domu jak bezbarwny. Z kolei za droższe, markowe żarówki trzeba sporo zapłacić, a i tak ich jakość nie powala.

Na szczęście rozwój technologii LED wciąż się dzieje, dlatego warto z optymizmem patrzeć w przyszłość i na nowe urządzenia, które pozostawią swoją świetlówkową konkurencję w tyle.

methylstenbolone for sale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>